Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/agi/domains/agi.lt/public_html/_tvs_system_core_/includes/errors.php on line 13 Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/agi/domains/agi.lt/public_html/_tvs_system_core_/includes/errors.php on line 275  Ypatingi laimėjimai - agi.lt
Lietuviškai/English

Apie mus


Naujienos

Trumpa istorinė apžvalga

Struktūra

Kokybės politika

Vykdomi projektai

Veiklos rezultatai

Viešieji pirkimai

Užsakovai ir partneriai

Ypatingi laimėjimai

Dalijimasis patirtimi

Žemėlapių parduotuvė

Kaip mus rastiPramonės pr. 13
LT-51327 Kaunas
Tel. (8-37) 451504
Faks. (8-37) 451497
El.p. info@agi.lt

Ypatingi laimėjimai

Kartografinių duomenų bazės kūrimo technologija, įdiegta AGI, yra viena moderniausių Europoje ir pasaulyje. 1998 metais Lietuvos GIS konferencijoje AGI apdovanotas specialiu prizu, o tais pačiais metais Europos ESRI programinės įrangos naudotojų konferencijoje ši technologija pripažinta geriausiu techniniu sprendimu Europoje. Kartu su šimtu moderniausių kartografinių ir geoinformacinių pasaulio organizacijų, AGI atrinktas iš 100 000 kandidatų ir už įdiegtą sistemą jam paskirtas 1999 metų ESRI pasaulinės konferencijos apdovanojimas „Už ypatingus pasiekimus GIS srityje". 2003 metais AGI gavo ESRI apdovanojimą už svarų inašą į geografijos mokslą.

 

 

AGI darbuotojų nuopelnai Lietuvai buvo aukštai įvertinti 2001 metais: AGI generalinis direktorius dr.Vilius Žilevičius ir buvęs Valstybės sienų demarkavimo projektų grupės vadovas Vincas Zakarauskas, pabrėžiant jų didžiulį indėlį atstatant Lietuvos-Latvijos Valstybių sieną, buvo apdovanoti Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinais. AGI technikos ir plėtros direktorius Gintaras Rumšas tais pačiais metais už nuopelnus vystant Lietuvos kartografiją apdovanotas Didžiojo Lietuvos Kunigaikščio Gedimino ordino 1-ojo laipsnio medaliu.

 

 


© 2002-2014 UAB „Aerogeodezijos institutas".