Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/agi/domains/agi.lt/public_html/_tvs_system_core_/includes/errors.php on line 13 Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/agi/domains/agi.lt/public_html/_tvs_system_core_/includes/errors.php on line 275  Dalijimasis patirtimi - agi.lt
Lietuviškai/English

Apie mus


Naujienos

Trumpa istorinė apžvalga

Struktūra

Kokybės politika

Vykdomi projektai

Veiklos rezultatai

Viešieji pirkimai

Užsakovai ir partneriai

Ypatingi laimėjimai

Dalijimasis patirtimi

Žemėlapių parduotuvė

Kaip mus rastiPramonės pr. 13
LT-51327 Kaunas
Tel. (8-37) 451504
Faks. (8-37) 451497
El.p. info@agi.lt

Dalijimasis patirtimi

Kasmet daug studentų iš Vilniaus universiteto, Kauno žemės ūkio universiteto, Kauno kolegijos Kraštotvarkos fakulteto AGI atlieka pažintinę ir gamybinę praktiką. Studentams taip pat skaitomos paskaitos, supažindinama su AGI gamyba. AGI specialistai vadovauja daktaro disertacijoms, magistro tezėms ir diplominiams darbams. Tokiu būdu AGI, nors ir nebūdamas mokymo ar mokslo tyrimų organizacija, atlieka specialistų ruošimo funkciją.


Nuo 1999 metų AGI kasmet prisideda prie Pasaulinės GIS dienos organizavimo, pakviesdamas pas save studentus iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų ir visą plačiąją visuomenę susipažinti su GIS programinėmis priemonėmis, GIS duomenų bazių sudarymu bei įmonės veikla ir pagrindiniais projektais.

 

AGI specialistai  kaip ekspertai, konsultantai ar vykdytojai dalyvauja Valstybės sienos komisijų darbe bei įvairiuose Lietuvoje vykdomuose tarptautiniuose projektuose, susijusiuose su kartografija: Lietuvos bazinio M 1:50 000 žemėlapio, sudaromo pagal kosminę nuotrauką, projekte su Švedijos firma Satellitbild; Lietuvos žemės dangos M 1:100 000 GIS duomenų bazės CORINE, sudaromos pagal multispektrinę kosminę nuotrauką, projekte su Prancūzijos firma IGN France International; melioracijos GIS duomenų bazės pilotiniame projekte su Olandijos firma DLG International Affairs.

AGI padeda organizuoti bendrus Baltijos valstybių ir JAV NIMA kartografavimo M 1:50 000 pagal NATO reikalavimus seminarus. 1998 metais AGI organizavo NIMA specialistų dėstomus bendrų operacijų M 1:250 000 žemėlapių leidybos kursus.


© 2002-2014 UAB „Aerogeodezijos institutas".